Nasza kadra

Nasz zespół to doświadczeni eksperci, mający długie doświadczenie w dziedzinie wyjazdów integracyjnych i eventach firmowych i szkoleniach team building.
Dorota Nowakowska to profesjonalna trenerka biegów przełajowych i ratowniczka przedmedyczna. Od dziewięciu sezonów rozwija dziesiątki pasjonatów sportu.  Organizuje także szkolenia integracyjne dla praktycznie każdego sektora gospodarki. Zrealizowała w swojej karierze prawie pięćset eventów. Specjalizuje się z koncepcjach survivalowych i kursach rozwoju osobistego. Prywatnie jest mamą czteroletniej Adrianny, hobbystką jazzu i bluesa i jazdy na motocyklu. Ma też półrocznego  kundelka.
Aneta Bortnowska to niedościgniona instruktorka sportów wodnych i ratowniczka przedmedyczna. Od jedenastu sezonów szkoli początkujących pasjonatów wysiłku w plenerze.  Przeprowadza też imprezy integracyjne dla  organizacji i instytucji. Zrealizowała jako kierownik naszych projektów blisko dwieście imprez. Specjalizuje się z scenariuszach ekstremalnych i symulacjach szkoleniowych. W życiu prywatnym jest mamą Staszka i Tytusa, pasjonatką muzyki hiszpańskiej i łyżwiarstwa. Ma także dwuletniego  owczarka niemieckiego.
Katarzyna Bolicka to najwyższej klasy instruktorka survivalu i ratowniczka wodna. Od trzynastu sezonów rozwija nowych i zaawansowanych adeptów sportu.  Organizuje także eventy team building dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Zorganizowała jako opiekun projektów niemal siedemdziesiąt szkoleń. Specjalizuje się z programach survivalowych i kryminalno – militarnych. Po pracy jest mamą dwuletniej Zofii, hobbystką malarstwa i dobrych restauracjijazdy na rowerze. Ma też czreroletniego  kota dachowego.
Katarzyna Węglicka to długoletnia trenerka survivalu i ratowniczka przedmedyczna. Od sześciu sezonów uczy początkujących miłośników wysiłku w plenerze.  Organizuje także eventy integracyjne dla osób wykluczonych społecznie. Zrealizowała w swojej karierze blisko dziewięćdziesiąt szkoleń. Specjalizuje się z fabułach sportowych oraz szkoleniach menedżerskich. Po godzinach jest mamą sześcioletnich bliźniaczek, pasjonatką jazzu i bluesa i dobrych restauracjijazdy na rowerze. Posiada także sześcioletniego  chomika.

03.06.2016. 14:19